Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Виставка-конкурс стінгазет, присвячених українській мові

Date: 10 листопада 2017 о 13:04
415 views

Одним із найцікавіших заходів у рамках Тижня української мови стала конкурсна виставка стінівок, присвячених українській мові.

За умовами конкурсу кожен клас мав представити свою стінгазету, стенд, плакат тощо. Оригінальності учнів не було меж, а тому на виставці ми побачили найрізноманітніші за стилем та ідеєю стінівки.

Так, одинадцятикласники закликають молодь єднатися навколо рідного слова, наводять переконливі докази того, що наша мова незрівнянно прекрасна, і цуратися її не слід. Словом: "Українською прикольніше!".

Десятий клас нагадує, що 9 листопада українці відзначають велике свято рідної мови - День української писемності та мови. Повідомляє важливі сторінки історії, пов'язані з розвитком мови і писемності.

Учні 9 класу вважають, що наша державна мова сяятиме й цвістиме за однієї умови – якщо ми не будемо забувати своїх джерел, плекатимемо і берегтимемо калинову українську мову.

"І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь", - закликають нас учні 7 класу. У своєму проекті вони відзначають неоціненну роль великого Кобзаря у розвитку рідного слова.

Творчо й оригінально оформили свою стінгазету наші шестикласники. Представивши українську мову як коштовний скарб, який є нашою гордістю, гідністю, совістю. В якому наша пісня, слава, наша душа.

Наймолодші учасники конкурсу - п'ятикласники теж озвалися закликом до рідної мови. "Мово рідна моя, не мовчи", - просять вони, адже сьогодні, вже у незалежній державі, ми мусимо спостерігати несправедливість щодо рідного материнського, любого серцю слова.

Comments:
Only authorized users can leave comments.